Baby Light - блог про вагітність

Секс під час вагітності. Поради та факти для вагітних: як займатися сексом.

Сьогодні буде гаряче)
ЧИ СЕКС БЕЗПЕЧНИЙ?
Давайте дивитися правді в очі, саме секс відповідальний за ваш теперішній стан! І він був природною частиною ваших з партнером відносин протягом тривалого часу. Але під час вагітності багато пар побоюються, що секс може зашкодити дитині або викликати передчасні пологи. Ось одна з порад для вагітних: будьте певні – доки немає специфічних ускладнень вашої вагітності - секс є безпечним. Це приємне тренування для вашого тіла і розуму, і він допоможе вам звикнути і насолоджуватися вашими новими формами.

Насправді, вагітні жінки, які займаються сексом, часто відзначають зростання сексуальності під час вагітності. Чутливість шкіри, особливо навколо грудей та інших ерогенних зон, швидше за все, зростатиме, і том секс під час вагітності буде особливим. Насправді, ви можете виявити, що ви "у настрої" частіше, ніж зазвичай! Це все гарні новини для вас і вашої дитини. Тому що пам'ятаєте, коли ви відчуваєте задоволення, ваше тіло виділяє ендорфіни, які змушують вас почуватися добре. І ці позитивні почуття передаються малюкові, який росте всередині вас. ????❤️
ЧОГО ЧЕКАТИ. Ваша матка буде скорочуватися під час оргазму, і ви можете відчути це, а можете і не відчувати.
Порада для вагітних: якщо ви відчуваєте напругу у животі, не хвилюйтеся. Ці м'які скорочення не є небезпечними для вагітних жінок, які займаються сексом.
І все це хороша практика для народження! Ви також можете виявити, що ваша дитина стає дуже активною після статевого контакту, у відповідь на ці маленькі скорочення. Іноді жінки можуть спостерігати невеликі виділення після сексу. Це може траплятися під час вагітності, тому що шийка матки наповнюється мільйонами крихітних кровоносних судин, деякі з яких можуть лопнути під час статевого акту.
‼️КОЛИ ПОТРІБНО ХВИЛЮВАТИСЯ. Якщо кров'янисті виділення тривають більше кількох годин або збільшуються, зателефонуйте своєму лікарю або акушерці. Не хвилюйтеся, скоріше за все, вони просто порадять вам підняти ноги вгору та кілька днів утриматися від задоволення у ліжку! Якщо у вас почалася спонтанна кровотеча або з’явилися кров'янисті виділення в інший час вагітності, тоді краще уникнути статевого акту, поки ваш лікар не встановить причину.
У цілому, ці всі системи працюють на вас і вашого партнера, коли справа доходить до сексу! Продовжуйте дарувати один одному насолоду і повною мірою скористайтеся вашими ночами, які ви проводите удвох!
Секс після пологів: коли можна і чим небезпечний
Лікарі рекомендують, щоб перший секс після природних правильних пологів стався не раніше 6-8 тижнів. Чому читайте у нашій статті...
Як Вам наша стаття: секс під час вагітності ?
Made on
Tilda